18.12.2019

Стипендіати 2019 року

Інформаційно-консультативний жіночий центр оголошує стипендії імені Олени Семіколенової для дослідниць/дослідників України на короткострокове навчання або проведення досліджень, інші ініціативи, які сприятимуть реалізації принципу ґендерної рівності в українському суспільстві.

Стипендії отримують:
група Центру соціології права та кримінології:

Соколова Марія - дата-аналітикиня Центру соціології права та кримінології
Баглай Сергій - керівник Центру соціології права та кримінології
Янковська Ірина - Бакалавр соціальної роботи за напрямом дослідження соціальних політик Національного університету “Києво-Могилянська Академія”.

В рамках конкурсу на здобуття стипендії лослідницька команда вирішила з’ясувати ґендерний аспект наркополітики та провести аналіз судових рішень.

Ольга Деркач – підполковник Державної прикордонної служби України. Була першою в історії прикордонного відомства України ґендерною радницею Голови. Є членом Правління Української Асоціації представниць правоохоронних органів та афілійованим членом Міжнародної Асоціації жінок-поліцейських. Мріє про ефективне впровадження принципу рівних прав і можливостей в секторі безпеки та оборони України.

В рамках конкурсу планує провести дослідження діяльності існуючих центрів розвитку ґендерної компетенції у світі з метою надання ефективної допомоги у створенні Національного Центру. 

Довідково про ініціативу можна почитати тут.