28.05.2021

Стипендіати 2021 року (весна)

ГО «Інформаційно-консультативний жіночий центр» провела відбір на здобуття стипендії імені Олени Семіколенової для дослідниць/дослідників України на короткострокове навчання або проведення досліджень, інші ініціативи, які сприятимуть реалізації принципу ґендерної рівності в українському суспільстві.
Стипендію отримують:
1.    Валентин Зьолка Мета дослідження: Розробка науково-дослідницької роботи на тему: „Методичні рекомендації для персоналу Державної прикордонної служби України у сфері дотримання прав людини з урахуванням принципу ґендерної рівності”.
 
 
2.    Катерина Горіла Мета дослідження: створити ґендерне наукове товариство, до складу якого будуть входити курсанти та курсантки, студенти та студентки, викладацьки та науковий склад Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Робота товариства буде спрямована на проведення наукових розробок у сфері ґендерних досліджень в системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Також метою є впровадження курсу "Основи ґендерної рівності", який буде корисним для підготовки фахівців.

Дякуємо усім, хто надіслали свої пропозиції. Вони всі чудові, і ми віримо, що ви і надалі продовжуватимете свою діяльність в цій сфері.
Від душі вітаємо Валентина та Катерину, і бажаємо сил та наснаги для реалізації таких важливих питань.
Довідково про ініціативу можна почитати тут.