Аналіз економічної безпеки для жінок

04.12.2023

Презентуємо вашій увазі звіт дослідження «Аналіз економічної безпеки для жінок», яке було проведено експертною групою ІКЖЦ у 14-ти областях України.
Аналіз показує з якими зовнішніми та внутрішніми барʼєрами стикаються жінки в економічній сфері, а також описує фактори, які сприяють економічній безпеці жінок. За результатами аналізу розроблено рекомендації до Кабінету Міністрів України, органам публічної влади, громадським і міжнародним організаціям щодо:
- підвищення економічної стійкості жінок, які мають на утриманні інших осіб;
- жінок, які мають статус ВПО;
- місцевих мешканок громад, які постраждали від збройної російської агресії;
- ветеранок;
- волонтерок
І це не вичерпний перелік.
 
Дослідження стало можливим завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека»: відповідь на виклики війни», який виконується Українським Жіночим Фондом у партнерстві з ГО «Ла Страда — Україна», Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем», Інформаційно-консультаційним жіночим центром, Українською фундацією громадського здоров’я та Центром «Жіночі перспективи» за сприяння Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Апарату Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики.
Погляди, висловлені в цій презентації, належать авторкам і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Прочитати та/або скачати дослідження