Діалоги – διά-λογος – за допомогою слова

07.12.2020

Олена Суслова

11 серпня 1999 року, коли більша частина Європи була накрита повним сонячним затемненням, я вчилася тнасформаціям конфліктів мирним шляхом в Йогана Гальтунга – певно, найдетальнішого аналітика конфліктів. Кажуть, наші дії під час затемнень довго визначають наше подальше життя. Принаймні, в моєму житті так сталося. Я сподівалася, що отримані знання і навички застосовуватиму тільки в попередженні конфліктів, проте війна прийшла в мою країну – збройна агресія Російської федерації змінила багато планів.

Вплив конфлікту викликає бажання і потребу у відновленні – коли би це не відбулося. Шлях до відновлення є дуже важливим, шукають їх в усіх країнах і в усі часи. Стежок до вимріяного багато.

Регіональна платформа «Діалоги жінок про мир» проходить своїм шляхом – від ініціативи двостороннього діалогу до включення країн регіону і тих, хто далеко за межами його; від рефлексії до конкретних дій; від емоційного і підсвідомого до практичної діяльності.

Ми починаємо цикл діалогів на тему «Жінки, мир, безпека», де поспілкуємось з жінками з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Латвії та Литви та інших країн.

Ми підготуємо питання, і ви також маєте нагоду долучитися до цього процесу - напишіть питання, відповідь на які вам цікаво почути.

Діалоги будуть відбуватися через платформу zoom, і транслюватимуться на сторінці facebook Інформаційно-консультативного жіночого центру. Ми збережемо трансляцію, щоби у тих, хто не матиме змогу спостерігати за зустріччю онлайн, була змога подивитися це пізніше.

Діалоги вестимуться англійською, російською чи українською мовою, залежно від зручної мови для співбесідниці.

Свої запитання ви можете надсилати на адресу wicc.1995@gmail.com